Jak odzyskać należności w firmie.

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Jeśli chcesz dołączyć jeden lub więcej plików, uzupełnij pola poniżej.

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jak odzyskać należności w firmie.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez nuskaa » N lip 25, 2021 1:41 pm

Jeśli chcesz zachować płynność finansową w firmie to najlepiej sprawdzi się faktoring - https://wff.com.pl/ Coraz więcej firm przechodzi na faktoring. To szybki dostęp do gotówki. Sama rozważam tą opcję, bo mam firmę od niedawna i boję się, że będę musiała długo czekać na płatności.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez lotyn » Pt cze 04, 2021 6:21 am

Najwygodniej jest skorzystać z pomocy https://windykacja-online.pl/ - to firma windykacyjna, która ma ponad 80% skuteczności. Korzystając z ich usług oszczędzasz czas, energię i zwiększasz szanse na odzyskanie pieniędzy ;)

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez giovanny00 » Cz gru 31, 2020 9:21 am

Faktoring to usługa kompleksowa. Poza zapewnieniem szybkiego dostępu do gotówki, faktoring to także pakiet dodatkowych usług, takich jak prowadzenie kont rozliczeniowych odbiorców, monitorowanie i egzekwowanie płatności oraz przejęcie ryzyka niewypłacalności odbiorcy. Dla mojej firmy z faktoringu skorzystałem w Warszawie https://www.firmowakasa.pl/faktoring/faktoring-miasta/faktoring-warszawa/.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez panksiegowy » Cz gru 03, 2020 5:01 am

U nas w firmie sprawdza się system https://www.payhelp.pl/. Zgłasza się przeterminowaną fakturę do ich windykacji, a oni skłaniają dłużnika do dobrowolnej spłaty. Płaci się im prowizję dopiero po odzyskaniu pieniędzy od dłużnika, więc to jasne i uczciwe warunki. Są skuteczni, dążą do polubownego rozwiązania sprawy.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez Kordi33 » Pt lip 24, 2020 12:54 pm

Jak chcesz wiedzieć jaki będzie koszt Twojego kredytu, to skorzystaj z kalkulatora kredytowego, więcej
informacji na ten temat możesz znaleźć na ich stronie. Pozdrawiam.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez Bing » Pt lip 10, 2020 7:59 am

Musisz ułatwiać klientom płacenie. Im łatwiejszy proces płatności, tym szybciej otrzymasz zapłatę. Zaczyna się od prostszej faktury i elastycznej metody płatności. Wybór elektronicznego systemu płatności sprawia, że proces jest szybszy. Korzystanie z narzędzi do płatności online może uprościć proces płatności na obu końcach. W ramach płatności elektronicznych można dopuścić wiele opcji ułatwiających łatwość i elastyczność. Możesz również zezwolić na kontrole w formie papierowej, aby ułatwić klientom, którzy preferują tradycyjne metody płatności. Udostępniając wiele opcji płatności, zapewniasz o jedną mniej ingerencji w zaległą fakturę. Wreszcie, zawsze możesz uwzględnić niezapłacone faktury. Zastosowanie i realizacja wszystkich tych technik nie gwarantuje terminowości płatności. Możesz nadal mieć niezapłacone faktury, nawet jeśli próbowałeś je złagodzić. Faktoring to szybszy sposób na zbieranie niezapłaconych faktur. Możesz odblokować gotówkę, która jest złapana poprzez sprzedaż niezapłaconych faktur innemu faktorowi. W zamian za to faktor da Ci ekwiwalent pieniężny na procent niezapłaconych faktur. Zmaganie się z niezapłaconymi fakturami może oznaczać znacznie gorsze efekty niż tylko luki w przepływie gotówki. Faktoring faktur dostępny w Bibby Financial Services może rozwiązać problem luk w przepływach pieniężnych szybciej niż tradycyjne kredyty. Firmy faktoringowe w przestrzeni Fintech mogą przetwarzać aplikacje w ciągu zaledwie 24 godzin. Faktoring może być w dużej mierze skuteczny, jeśli posiadasz dużą fakturę, która może uwolnić znaczną część gotówki i pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez Niko93 » Śr lut 12, 2020 1:00 pm

Gdy chcesz się doedukować na owy temat więcej to radzę wejść sobie na stronę - http://kredyt-splata.pl . Według mnie tutaj odnajdziesz najbardziej potrzebne info odnośnie tego wątku. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez pukla123 » Pt sty 31, 2020 9:32 am

Kordi33 napisał(a):Dużo ciekawych artykułów o biznesie i finansach, możesz znaleźć na blogu https://finanse.net.pl/ . Mają tam tematy o inwestycjach,
o tym jaki biznes warto założyć, czy na jakie kredyty uważać.moim zdaniem bardziej przydatniejsza strona to http://swiatbankow.pl A zawarte w niej przydatne analizy i informacje wprowadzą Cię i wytłumaczą niezrozumiały świat banków. Polecam, każdy powinien się co nieco znać na finansach.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez Kordi33 » Śr sty 29, 2020 9:44 am

Dużo ciekawych artykułów o biznesie i finansach, możesz znaleźć na blogu https://finanse.net.pl/ . Mają tam tematy o inwestycjach,
o tym jaki biznes warto założyć, czy na jakie kredyty uważać.

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Post przez Inglot » Wt gru 17, 2019 8:18 pm

Regularne płatności jak najbardziej są ważne i moim zdaniem trzeba na te kwestie zwracać przede wszystkim dużo uwagi. Ja jeszcze bardzo cenię sobie ogólne bezpieczeństwo korzystania z płatności online i wiem po przeczytaniu artykułu https://finanse.wp.pl/cashbill-stawia-n ... 312539777a że firma Cashbill poszła krok do przodu i stawia jeszcze na bezpieczeństwo danych osobowych osób kupujących. Super sprawa w dzisiejszych czasach.

Góra

cron