Posadzka betonowa

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Jeśli chcesz dołączyć jeden lub więcej plików, uzupełnij pola poniżej.

Rozszerz widok Przegląd wątku: Posadzka betonowa

Re: Posadzka betonowa

Post przez kamówa » Cz wrz 16, 2021 10:03 pm

Na terenie naszej hali postanowiliśmy zamontować posadzkę żywiczną. Zaproponowana przez http://posadzki-floortech.pl/oferta/ na dobre wpasowała się do wspomnianej hali. Wygląda to faktycznie atrakcyjnie, w dodatku jest bardzo wytrzymała - to wszystko, czego było nam trzeba w tym momencie!

Re: Posadzka betonowa

Post przez mariusz688 » Cz cze 24, 2021 10:47 pm

To było oczywiste, że wykonanie takiej posadzki najlepiej zlecić do zaufanych specjalistów. W naszym przypadku padło na https://posadzkipomorskie.com.pl/ a oni okazali się nie lada specjalistami. Mocno sprostało to moim wymogom a posadzka trzyma się konkretnie.

Re: Posadzka betonowa

Post przez AlanPop87 » Śr cze 16, 2021 7:36 am

Godną zaufania firmą jest Alt-Pro, wykonują najlepsze wiercenie w betonie w Gdańsku. Nie wiem tylko, czy wykonują akurat tego typu zlecenia.

Re: Posadzka betonowa

Post przez mand0r » Śr cze 16, 2021 4:33 am

No dobra, a powiedzcie mi coś więcej o firmie https://fortiv.pl/ czy warto skorzystać z ich usług? Potrzebne mi są podkłady podposadzkowe - wylewki i z tego co sprawdziłem na ich stronie dla nich to nie problem. Jak ich jakosc wyglada w praktyce?

Re: Posadzka betonowa

Post przez lózak » Pt kwi 23, 2021 11:08 am

A czy wiesz, że taka posadzka także wymaga impregnacji i dbałości? Ja w tym celu wykorzystuję nie byle co a pielęgnatory i impregnaty znane z oferty https://cemix.com.pl/pielegnatory-i-impregnaty/ . Tym sposobem podłoga wciąż prezentuje się porządnie a do tego świeżo. Idealna inwestycja.

Re: Posadzka betonowa

Post przez Busoń » Cz kwi 15, 2021 12:29 pm

W przypadku fundamentów nie zapomnicie oczywiście o tym, żeby wybrać odpowiednią hydroizolację i tutaj z własnych doświadczeń mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na skuteczne Systemy Bezpieczny Fundament Icopal, która zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jednocześnie uzyskując Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

Re: Posadzka betonowa

Post przez Sukoń » Cz kwi 15, 2021 12:27 pm

W przypadku fundamentów i skutecznych zabezpieczeń przed czynnikami zewnętrznymi a szczególnie szkodliwą wilgocią to warto zwrócić uwagę na rozwiązania z oferty Icopal cechujące się wysokim standardem wykonania pap, jednocześnie zapewniając przy tym nawet 45 letnią gwarancję m.in wybierając Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Re: Posadzka betonowa

Post przez Rideł32 » N mar 28, 2021 3:52 pm

Wybraliście już odpowiedni system hydroizolacji do swoich fundamentów domu, czy nadal zastanawiacie się nad wyborem materiałów betonowych. Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w tym zakresie to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Icopal u których znajdziecie szereg propozycji i skutecznych systemów pap, jak System Bezpieczny Fundament® Icopal zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe, jednocześnie uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

Re: Posadzka betonowa

Post przez Maki23816łł » Cz mar 11, 2021 9:49 pm

Problem z posadzkami rozwiązany! Ich realizacją dla nas zajęli się https://posadzkipomorskie.com.pl/posadzki-maszynowe/ , będacy absolutnymi specjalistami w tej dziedzinie. Posadzka prezentuje się doskonale a przede wszystkim jest w pełni wytrzymała, nic jej nie przebije!

Re: Posadzka betonowa

Post przez RobertBuduje » Pn mar 08, 2021 11:54 am

Do posadzek betonowych świetnie się sprawdzi Sigma Coatings. Dobry wybór, choć oczywiście droższy niż duża część konkurencji. My na budowach i poprawkach rekomendujemy tylko taką opcję.

Góra