Posadzka betonowa

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Jeśli chcesz dołączyć jeden lub więcej plików, uzupełnij pola poniżej.

Rozszerz widok Przegląd wątku: Posadzka betonowa

Re: Posadzka betonowa

Post przez rokiwika » Cz wrz 12, 2019 11:13 am

polecam sobie poczytać :)
Ile cementu na m3 betonu

Re: Posadzka betonowa

Post przez ghhjh » Śr wrz 11, 2019 2:13 am

Za naszą posadzkę odpowiadają www.rob-bud.info.pl . Stworzyli ją poprzez wykonanie posadzki szlichty cementowo-piaskowej przy pomocy wysokowydajnej najnowszej generacji pompy zwanej Mixokretem . Dokładnie tego było nam trzeba!

Re: Posadzka betonowa

Post przez figaro » Cz sie 08, 2019 10:08 am

Może by Ci podpasowała posadzka przemysłowa? Dzięki Cemix http://cemix.com.pl/ oraz ich ofercie udało nam się w to zaopatrzyć. Dokładnie tego było nam trzeba a jakość jest w pełni niezastąpiona!

Re: Posadzka betonowa

Post przez marcolka » Cz sie 08, 2019 8:23 am

Następnym razem zamów lepszej jakości beton. Jeśli są to okolice Bielska-Białej to polecam https://www.betonbielsko.pl/.


Dodatkowo możesz poczytać na temat domieszek do betonu - http://www.pum.com.pl/wlasciwosci-poszczegolnych-domieszek-do-betonu/

Re: Posadzka betonowa

Post przez bernom » Śr lip 24, 2019 5:46 am

A co powiesz na posadzkę jastrychową? Właściwie wylana i wypolerowana, idealnie nadawała się pod nasze panele. Nie ulega wątpliwości, iż http://www.estrich-jack.pl/ wykonali kawał dobrej roboty - w końcu to oni byli odpowiedzialni za jej wylanie.

Re: Posadzka betonowa

Post przez fgax » Wt lip 09, 2019 7:17 am

U nas została wykonana posadzka przemysłowa, a wykonali ją specjaliści z CE Mix http://cemix.com.pl . Zawdzięczamy im wykonanie na najwyższym poziomie, gdzie jakość grała pierwsze skrzypce. I do tego prezentuje się bardzo solidnie!

Re: Posadzka betonowa

Post przez Aimee » Cz maja 30, 2019 5:58 pm

Wiesz warto również znać się z firmą solutconstruction.pl . Często okazuje się, że podczas budowy ich usługi są niezbędne. A oferują oni między innymi wiercenie w betonie cennik . Wszelkie prace wykonują sumiennie i sprawnie, a koszta u nich są konkurencyjne.

Re: Posadzka betonowa

Post przez winogrze » So maja 25, 2019 7:43 am

Polecam też poczytać sobie o różnego rodzaju produktach chemicznych do posadzek. Na stronie http://mk-diament.pl/oferta/chemia/ znajdziecie duży ich wybór. Jest to chemia do kamienia czyli środki najwyższej klasy przeznaczone do ochrony i konserwacji posadzek.

Re: Posadzka betonowa

Post przez kozlowskiczeslaw1 » Pt maja 24, 2019 2:01 pm

do tego najlepsi będą Panowie z firmy https://onelevel.eu/ , warto się do nich odezwać

Re: Posadzka betonowa

Post przez czarownica » Cz kwi 25, 2019 2:15 pm

Wydaje mi się, że do takich rzeczy trzeba wybrac też beton naprawdę dobrej jakości. Jezeli takiego szukasz to http://www.cembet.com.pl na pewno ma taki w swojej ofercie, po za tym ją dobry transport i z tego będziesz zadowolony.

Góra