Panel moderatora ]

Budowa domu

Tradycyjna, szkielet drewniany, dom z bala...

Re: Budowa domu

Nieprzeczytany postprzez derrick.kuhic » Śr sie 26, 2020 11:11 am

Dobrze, że trafiłam na ten wątek. Budowa domu jest bardzo poważnym przedsięwzięciem. Jeszcze na etapie projektowania należy przemyśleć wiele istotnych kwestii. Do nich zalicza się projekt instalacji elektrycznej.
derrick.kuhic

Nieprzeczytany postprzez wiktoria u » Pn wrz 21, 2020 8:05 am

Oj tak, to ogromne wyzwanie pod każdym względem. Trzeba pamiętać o mnóstwie rzeczy. My już mieszkamy, chociaż zostało jeszcze sporo do zrobienia i sporo wydatków ale wczoraj udało mi się parę groszy zaoszczędzić, bo kupiłam w superwnetrze.pl w promocji kosz na śmieci z pedałem i jeszcze dozowniki na mydło z pompką. Będę miała na kolejne zakupy.
wiktoria u

Nieprzeczytany postprzez daniel36Wilk12 » Wt maja 25, 2021 4:45 pm

Ostatnio w mojej firmie zorganizowaliśmy konferencje. Ważne było dla nas aby sala mogła pomieścić 200 osób. Polecam zapoznać się z ofertą sala konferencyjna Radom maja bardzo dobre jedzenie, świetna organizacja i blisko miasta, ale jednak na uboczu. Co najważniejsze duży parking dla gości. Polecam.
daniel36Wilk12

Nieprzeczytany postprzez daniel36Wilk12 » Wt maja 25, 2021 4:45 pm

Jestem w trakcie projektowania domu i tak zastanawiam sie nad jego zautomatyzowaniem. Mam na oku firmę która oferuje mi inteligentny dom Radom. Wiem ze mają kilka pakietów i cenowo wygląda to bardzo dobrze. Jednak czy ktoś z was ma takie rozwiązania w domu. Mnie interesują rolety aromatyczne, sterowanie bramą ze smartfona oczywiście klimą i ogrzewaniem. Elektryczne włączanie światła.
daniel36Wilk12

Nieprzeczytany postprzez Willsmith000 » Śr maja 26, 2021 12:02 am

Thanks for your post.
Willsmith000

Nieprzeczytany postprzez patryycjaa » Śr maja 26, 2021 12:08 pm

Jak przyjdzie potrzeba wykończenia wnętrza to polecam firmę Inspirem. Oto ich oferta http://inspirem.pl/wykonczenia-wnetrz-zawiercie Firma Inspirem działa już kilka lat w czasie których zgromadziła duże doświadczenie. Wiele pozytywnych opinii pozwala firmie Inspirem zaufać. Szczerze polecam!!!
patryycjaa

Nieprzeczytany postprzez Dołek » Pt maja 28, 2021 7:03 pm

I jak udało Wam się podjąć ostateczną decyzję w tym zakresie, czy jeszcze nie do końca. Chętnie poznam Waszą opinię jeśli chodzi o wykorzystaną technologię budowy i jednocześnie zakres cenowy. Pozdrawiam i sukcesów życzę!
Dołek

Nieprzeczytany postprzez damian332556 » N maja 30, 2021 3:35 pm

Ja mogę się pochwalić ,że wybudowałem bardzo duży dom. Z tego domu jestem bardzo zadowolony . Każdy mi zazdrości ,że taki dom posiadam.
damian332556

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Technologia budowy