Panel moderatora ]

Drzwi na wymiar

Wszystko na finiszu, od fug aż po firanki

Drzwi na wymiar

Nieprzeczytany postprzez adel87 » N sty 07, 2018 1:17 pm

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firmę zajmującą się szkłem, bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich. Drzwi szklane Warszawa, lustra na wymiar, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
adel87

Re: Drzwi na wymiar

Nieprzeczytany postprzez Tymon52 » Pn sty 08, 2018 7:54 pm

To prawda, że decydując się na okna czy drzwi wykonywane na wymiar mamy pewność, że są zrobione dobrze, tak jak chcemy i że pasują do domu czy mieszkania. Ja zamawiałam drzwi wewnętrzne i zewnętrzne od firmy Oknostol http://www.oknostol.com.pl . To polski producent okien i drzwi drewnianych. Drzwi wewnętrzne wykonane sa z elementów drewnianych trójwarstwowo klejonych, o grubości 45 mm natomiast zewnętrze drzwi zamówiłam energooszczędne (o grubości 92mm). Drzwi wykonane są solidnie i z dbałością o szczegóły.
Tymon52

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Prace wykończeniowe