Strona 1 z 1

program do faktur

Nieprzeczytany postNapisane: N lut 24, 2019 11:21 am
przez zmotoryzowany
Myślę że kazdy przedsiębiorca powinien postawić na dobry program do wystawiania faktur. Dlatego warto zapoznć się z ta ofertą https://wfirma.pl/pr...do-faktur-onlin Posiada on wiele atutów a min możliwość wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, integracja z systemem bankowości online, możliwość personalizacji wystawianych faktur. To jeden z lepszych programow w Polsce, a teraz cena o 60% niższa.

Re: program do faktur

Nieprzeczytany postNapisane: Śr lut 27, 2019 8:41 pm
przez zbyszek
Oczywiście, w przedsiębiorstwie trzeba sobie ułatwiać zarówno rozliczenia jak i wszelkie sprawy organizacyjne. Z programu do fakturowania korzystam od lat. Ponadto nabyłem też bardzo praktyczne oprogramowanie do zarządzania magazynem i logistyką. Jeśli firma ma się rozwijać, nie można tracić czasu na ciągłe wyjaśnienia, korekty i nic nie może wymknąć się spod kontroli. Polecam zajrzeć na stronkę CFI gdzie dokładnie są opisane możliwości nowoczesnych systemów optymalizujących prowadzenie biznesu.

Re: program do faktur

Nieprzeczytany postNapisane: Wt mar 12, 2019 2:39 pm
przez Eorui65

Re: program do faktur

Nieprzeczytany postNapisane: Śr mar 20, 2019 6:16 pm
przez drewno93
Może przyda Ci się wiedza na temat Integracja z nexo. Podrzucam, bo wiem że wiele osób ma wątpliwości oraz pytania, a tutaj wszystko jest czarno na białym!

Re: program do faktur

Nieprzeczytany postNapisane: N kwi 14, 2019 7:17 am
przez Sonia90
Takie oprogramowanie jest bardzo wygodne. Teraz już coraz mniej firm korzysta z faktur w wersji papierowej. Elektroniczny obieg dokumentów jest już w prawie każdej firmie. Jego wprowadzenie jest możliwe np. dzięki zaawansowanym systemom od firmy Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam :)