Panel moderatora ]

Ogrzewanie podłogowe - czy warto?

Paliwo stałe, gaz ... a może pompa ciepła?

Re: Ogrzewanie podłogowe - czy warto?

Nieprzeczytany postprzez gsza » Pt lip 05, 2019 11:47 am

Do ogrzewania podłogowego idealnie nadają się panele podłogowe z oferty https://www.eurofloors.pl/ . Idealnie przewodzą ciepło, dzięki czemu spacerowanie po nich jest bardziej przyjemne! Zdecydowałem się na zakup modelu Alsafloor Gerringbone, właśnie z ich oferty!
gsza

Nieprzeczytany postprzez shylia » Pn lip 08, 2019 10:57 am

Moim zdaniem warto, jednak taki system nie jest do końca wolny od wad. Kiedyś zdarzyło mi się, że się zapowietrzył co spowodowało, że w domu przez kilka dni było dość chłodno. Na szczęście podczas budowy domu, zastosowałem jeszcze jeden system, który w tamtym momencie uchronił nas przed chłodem. Był to system ogrzewania kominkowego DGP - https://kratki.com/pl/ogrzewanie-kominkowe-w-systemie-dgp/ Poprzez ciąg rur i przewodów, gorące powietrze jest rozprowadzane po cały mieszkaniu, a tym samym bardzo skutecznie je ogrzewa. Co więcej, sam kominek jest rewelacyjnym elementem wystroju, co tylko upewnia mnie, że taki system jest jednocześnie praktyczny i wygląda świetnie.
shylia

Nieprzeczytany postprzez Orian441 » Cz lip 11, 2019 12:15 pm

Jeśli już postawisz na ogrzewanie podłogowe to warto również zwrócić uwagę na bezprzewodowy regulator temperatury, jak VS10WRF/VS10BRF od Salus Controls który daje możliwość kontroli temperatury przez Internet (tryb online) wówczas za pomocą aplikacji SALUS Smart Home może funkcjonować z pozostałymi elementami automatyki. Natomiast pozostając w trybie offline może służyć jako kontroler grupy regulatorów (tygodniowy, dobowy lub programator czasowy CWU ). Jest to jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o zakres działania oraz oczywiście skuteczność w pracy.
Orian441

Nieprzeczytany postprzez serik » Pn lip 29, 2019 4:46 pm

Marzy mi się ogrzewanie podłogowe. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła je zainstalować we własnym domu.
serik

Nieprzeczytany postprzez agrus » Wt lip 30, 2019 1:58 pm

Nie nie wiem czy w biurze takie ogrzewanie się sprawdzi. Raczej należy postawić na tradycyjne rozwiązania. Generalnie najlepiej zrobić remont biura i wymienić przy tej okazji zwykłe kaloryfery na dekoracyjne, które naprawdę świetnie się prezentują. Koniecznie poczytajcie sobie o tym co to jest fit out biura , bo w ten sposób można przeprowadzić szybki i kompleksowy remont.
agrus

Nieprzeczytany postprzez Kordi33 » Wt sie 13, 2019 7:32 am

Firma Mat-Dom ma bardzo ciekawy sklep internetowy na którym możemy znaleźć grzejniki pokojowe, dekoracyjne, kanałowe, oraz inne urządzenia grzewcze
i armature sanitarną. Posiadają urządzenia od rożnych producentów, którzy posiadają wysokiej klasy sprzęt. Polecam każdemu, co jest w trakcie budowania domu
lub remontu mieszkania.
Kordi33

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Jakie ogrzewanie?