Panel moderatora ]

Oświetlenie salonu

Oświetlenie, ciekawe pomysły i wymogi

Re: Oświetlenie salonu

Nieprzeczytany postprzez Tymoteusz1 » N gru 20, 2020 12:44 pm

Oczywiście, że tak. AKurat teraz powinniście dobrze zastanowić się nad tym, jaki trend może być dla Was szczególnie korzystny. Myślę, że bardzo ciekawie może sprawdzić się klasyka połączona z nowoczesnością. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://kupujledy.pl/pl/19-kinkiety-i-obrazowki i sprawdzić, jakie kinkiety ścienne dzisiaj są najbardziej na topie. To ważna rzecz, dlatego też powinniście zwrócić na to uwagę już w tym momencie. Mi podoba się ten trend, więc śledzę tego typu rozwiązania już od jakiegoś czasu ;)
Tymoteusz1

Nieprzeczytany postprzez akled » Pn gru 28, 2020 3:42 pm

a możecie podpoweidzieć, gdzie kupie online taśmy led, sterowniki oraz kabel czterożyłowy czy inne przewody do tasm rgd?
akled

Nieprzeczytany postprzez Nurminka » Wt gru 29, 2020 11:20 pm

Oprócz dobrych lamp pamiętajcie też o odpowiednim osprzęcie czyli gniazdka czy włączniki. Najlepsze są z Ospela ;)
Nurminka

Nieprzeczytany postprzez kacperek » Śr gru 30, 2020 10:40 am

U nas w salonie to dodatkowo mamy schody na górę, także tutaj naprawdę musieliśmy naprawdę pokombinować z oświetleniem. Na szczęście trochę popytałem znajomych, a trochę siedziałem i czytałem w necie o różnych propozycjach. No i w ten sposób trafiłem na https://www.lighting.philips.pl/consume ... ie-schodow i już wiedziałem, że jesteśmy w domu.
kacperek

Nieprzeczytany postprzez Onik » So sty 02, 2021 10:13 am

Co sądzicie o ledowych lampach?
Onik

Nieprzeczytany postprzez Adam Z. » Śr sty 27, 2021 9:57 am

Ja lubię kilka punktów świetlnych w salonie. Na suficie żyrandol zapalam tylko kiedy mamy gości, a codziennie zapalamy 4 lampy stołowe ustawione w różnych miejscach salonu. To daje efekt przytulnego wnętrza.
Adam Z.

Nieprzeczytany postprzez Turik » N lut 28, 2021 11:26 am

I jak na co się ostatecznie zdecydowaliście jeżeli chodzi o stylowe i dobrze wykonane oświetlenia do salonu. Wygrał żyrandol, czy może taśmy led.
Turik

Nieprzeczytany postprzez ledzia » Śr mar 17, 2021 4:54 pm

kasia09 napisał(a):Kochani, a czy ma ktoś z Was u siebie zamontowane w domu, czy też w mieszkaniu włączniki dotykowe ?? :) I czy polecacie takie rozwiązanie? właśnie bardzo mnie kusi takie dać do domu.

mam i polecam :)

Nieprzeczytany postprzez kwikkwik » Pn mar 29, 2021 7:27 am

dobry artykuł trzeba przyznać :)
kwikkwik

Nieprzeczytany postprzez żaróweczki » Pn mar 29, 2021 7:01 pm

Lampa wisząca K-4850 Kaja ALDAR to świetne oświetlenie do salonu. Jednocześnie bardzo atrakcyjne wizualnie, a także funkcjonalne i użyteczne. Lampa w kształcie kuli, dużej i przestronnej, a do tego stylowa żarówka zapewnia świetne walory wizualne. Można ją zakupić w sklepie Kaja.
żaróweczki

Poprzednia stronaNastępna strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Oświetlenie