Strona 1 z 5

Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: So sie 01, 2015 11:47 am
przez minion
Macie alarm w domu? Czy sądzicie, że on jest zbędny? Warto montować, czy nie?

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: So wrz 05, 2015 8:33 am
przez apek
Gdybym teraz miał budować dom to na pewno jakiś alarm bym zamontował. W dzisiejszym czasie, gdzie pełno złodziei to trzeba być zabezpieczonym.

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Pn paź 19, 2015 6:53 am
przez Nina
Warto.

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Pn sty 15, 2018 10:42 am
przez firanku
Ja raczej nie postawiłabym na alarm, a bardziej na psa stróża. :) Takie zwierzę nie potrzebuje dużo, a jest bardzo czujne i od razu nas powiadomi jak coś się dzieje. Opieka to tylko dobra karma jak https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2470 i odrobina uwagi z naszej strony. Pies nie tylko może nas ochronić, ale będzie wspaniałym towarzyszem w domu. :) Ja mam w domu dziecko i dwa psy więc jest podwójna frajda. Jestem za to dumna, że mam zwierzaki i uczę małego jak o nie dbać. Same plusy z takiego alarmu!

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Cz lut 08, 2018 5:53 pm
przez albert112
Coz Ci ten pies pomoze, moim zdaniem tylko alarm i innego rodzaju zabezpieczenia. Polecam wsparcie dahua, profesjonalne podejscie do kazdego klienta, nawet tego pojedynczego, sam moge to potwierdzic. Panowie na pewno Ci pomoga w wyborze odpowieniego sprzetu, tak zebys nie kupil złomu.

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: So mar 03, 2018 1:55 pm
przez ChcęMiećDom
Alarm w domu na pewno warto mieć, co raz to częściej mówi się o włamaniach, a alarm to takie minimum aby się od tego ustrzec. Co powiesz o takich czujnikach ruchu https://elektromaniacy.pl/product-pol-3 ... -GREY.html Moim zdaniem idealnie nadają się do domu, kilka sztuk powinno załatwić sprawę.

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Śr mar 07, 2018 8:56 am
przez Grzybek
Tak jest to teraz podstawa , ja mam bez przewodowy a zakładała dla mnie bardzo dobra firma z polecenia http://andtech.pl/oferta/katalog/katego ... dowy_abax/

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Cz mar 08, 2018 8:39 am
przez abur
Porządny system alarmowy to podstawa. To za jego sprawą możemy spać spokojnie i mieć 100% gwarancji, iż na terenie naszego domostwa nie dojdzie do żadnych nieprzyjemności. Sam miałem okazję przekonać się o tym za sprawą Electronic Box http://www.ebx.pl/ . Zaoferowane przez nich centrale, czujki i sygnalizatory wiernie strzegą bezpieczeństwa na terenie naszego domu. Kiedyś mieliśmy do czynienia z pewną niemiłą sytuacją, jednak ich produkty zadziałały w zupełności. :)

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Pn lip 02, 2018 8:10 am
przez shylia
Ja mam alarm, ale dodatkowo zdecydowała się na zakup sejfu antywłamaniowego z oferty https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe Decydując się na zakup domowego sejfu, musimy dokonać szeregu małych, ale jakże ważnych, wyborów. Dotyczy to nie tylko rodzaju sejfu czy miejsca, w którym zostanie zamontowany. Niezwykle istotna jest też kwestia rodzaju zamka. W dużym stopniu to, na jaki zamek się zdecydujemy zależy od naszych preferencji. Na ogół ludzie przechowują w sejfach swoje oszczędności w formie pieniężnej, różnorodne kosztowności, na przykład biżuterię, jak i ważne dokumenty. Decydując się na konkretny sejf powinniśmy również podjąć decyzję co do tego, co i przed jakimi czynnikami zewnętrznymi, będzie on chronił. Generalnie, wszelkie sejfy, które są odporne na włamania, przeznaczone są głównie do przechowywania pieniędzy i biżuterii. Natomiast sejfy odporne na ogień bardziej nadają się do przechowywania dokumentów i nowoczesnych nośników informacji, na przykład serwerów, czy dysków twardych. W ostatnim czasie coraz więcej osób kupuje sejfy odporne na działanie ognia.

Re: Alarm w domu

Nieprzeczytany postNapisane: Pt sie 03, 2018 7:53 pm
przez Mannia
System alarmowy SSWIN PARADOX , który zakupiliśmy od https://sklep.alkam-security.pl sprawuje się rewelacyjnie i fantastycznie w naszym przypadku. Wysoka jakość w kompozycji z super ceną sprawiły, iż czujemy się w zupełności bezpiecznie a każdy, nawet najmniejszy, podejrzany ruch jest sygnalizowany!