Panel moderatora ]

Najtańszy monitoring

CCTV w domu?

Najtańszy monitoring

Nieprzeczytany postprzez michal77 » Wt cze 24, 2014 3:23 pm

Witam, szukam taniego monitoringu, gdyż nie zostało mi już zbyt wiele pieniędzy przeznaczonych na ten cel. Możecie coś polecić?
michal77

Re: Najtańszy monitoring

Nieprzeczytany postprzez Jacek1 » Śr cze 25, 2014 12:47 pm

Znalazłem taką promocję. Nie wiem, czy sprzęt jest dobry, ale szukasz najtańszego rozwiązania, więc to wydaje mi się być w porządku.
http://www.e-alpol.com.pl/?r=promocje/promocja/id/211
Jacek1

Nieprzeczytany postprzez stefan90 » Śr cze 25, 2014 1:49 pm

Posiadałem parę tanich kamer, ale teraz wiem, że lepiej dopłacić, bo te tanie albo nie działały, albo szybko się psuły. Lepiej dopłacić i kupić coś lepszego. Naprawdę.
stefan90

Nieprzeczytany postprzez michal77 » Śr cze 25, 2014 1:52 pm

Stefan, dałeś mi do myślenia. Wygląda na to, że zrobię tak, jak mi radzisz i zakupię jakiś lepszy sprzęt, żeby niepotrzebnie się nie denerwować.
michal77

Nieprzeczytany postprzez blank » Wt cze 16, 2015 1:28 pm

Również nie radzę kupować tanich urządzeń. Lepiej dołożyć i zainwestować w coś na prawdę lepszego.

Nieprzeczytany postprzez Adenika » Pt cze 19, 2015 6:57 am

Bardzo popularne są teraz urządzenia Fibaro, które można spinać w jeden system, który zabezpiecza dom i sprawia, że "łatwiej" się żyje w domu (cokolwiek to znacz), tutaj masz taką stację: https://www.aligato.pl/component/virtuemart/dom/ind/ind-ces/fibaro-fghc2-centralka-home-center-2-detail?Itemid=0 którą łączy sie z różnymi sensorami i czujkami.
Adenika

Nieprzeczytany postprzez gienio » Śr gru 30, 2015 7:23 pm

Najtańszy sprzęt na niewiele się zda, bo nawet jakby coś się działo to nie będzie widać kto to zrobił. Jak już inwestować to przynajmniej w taki towar ze średniej półki. Bardzo korzystne ceny systemów monitoringu oferuje firma DeltVideo - http://deltavideo.pl/
gienio

Nieprzeczytany postprzez klaudia67 » Wt lut 23, 2016 9:25 am

Nie zawsze tani sprzęt jest super, ale też nie ma co przepłacać. Moim zdaniem większość ludzi to w ogóle przesadza z tymi monitoringami domów. Po co coś takiego? Nie wystarczy coś jak - adyton - wideodomofony Kraków? Rozumiem jak ktoś jest jakąś szychą i ma luksusową willę, ale zwykłemu śmiertelnikowi na nic takie systemy.
klaudia67

Nieprzeczytany postprzez Electrical33 » Śr mar 30, 2016 10:27 am

Ja również nie polecam stosowania tanich systemów monitoringu, raz na prośbe znajomego, dla którego jedynym liczacym sie czynnikiem decydującym o wyborze systemu monitoringu była cena - zainstalowałem mu taki system jednak z perspektywy czasu był to błąd - system ma tendencję do zwieszania się, kamery bez przyczyny w ciąg dnia przechodzą w tryb podczerwieni i na odwrót i jeszcze sporo mankametów.

Także moim zdaniem instalując system monitoringu należy zwrócić uwagę by wybrać system o odpowiedniej jakości i potraktować tę instalację jako długoterminową inwestycję.
Electrical33

Nieprzeczytany postprzez Asiads » Wt cze 21, 2016 10:49 am

Sama się zastanawiam nad zamontowanie monitoringu dookoła domu... Lecz już wiem, że nie ma sensu kupować taniego zestawu. Kamery muszą być dobre, koniec kropka. :D
Asiads

Następna strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Monitoring