Panel moderatora ]

Monitoring podwórka

CCTV w domu?

Re: Monitoring podwórka

Nieprzeczytany postprzez RobertMik » Śr lip 10, 2019 7:21 am

A czy myślałeś może nad wyborem kamer IP, czyli bezprzewodowych systemów które przede wszystkim będziesz mógł sobie wygodnie kontrolować z poziomu telefonu bądź komputera? Jeżeli tak bądź jeszcze nie widziałeś to zwróć uwagę na przykład na model kamer KZ13, które moim zdaniem przede wszystkim cechują się wysoką jakością obrazu FullHD, do tego zapewnia bardzo dobrą widoczność w nocy dzięki wbudowanym diodom podczerwieni aż na 25 metrów. Zastosowano w niej zabezpieczenie na poziomie IP66, a kąt widzenia to 110° więc powinny wszystko wyłapać. Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań!
RobertMik

Nieprzeczytany postprzez boehm.arturo » Śr kwi 15, 2020 10:35 am

Monitoring jest zawsze dobrym rozwiązaniem, to najlepszy system zabezpieczeń w domach.
boehm.arturo

Nieprzeczytany postprzez daniel36Wilk12 » Wt wrz 29, 2020 11:08 am

Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten tania centrala alarmowa satel Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?
daniel36Wilk12

Nieprzeczytany postprzez breanne06 » Wt wrz 29, 2020 4:06 pm

Pozbawione zabezpieczeń domy jednorodzinne stanowią bardzo łatwy kąsek dla każdego włamywacza. Tak naprawdę niewielu właścicieli myśli o solidnym zabezpieczeniu własnego domu. Monitoring domu, systemy alarmowe, wynajęcie agencji ochrony czy po prostu solidne drzwi antywłamaniowe to podstawy zabezpieczonego domu http://ochronadione.pl/jak-zabezpieczyc-dom-przed-wlamaniem/ .
breanne06

Nieprzeczytany postprzez Serious » Śr paź 07, 2020 7:48 am

Ja nie mam jeszcze takiego monitoringu, ale w zasadzie stale zastanawiam się nad jego montażem zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Znalazłem już nawet taki zestaw kamer na https://dvspolska.pl/dvs-ips2240-8w-zestaw-monitoringu-wifi-full-hd-8,3,22665,17787 i zastanawiam się nad zakupem. Myślicie, że poradzę sobie z samodzielnym montażem? Zawsze mnie to ciekawiło. ;)
Serious

Nieprzeczytany postprzez czarownica » Wt gru 08, 2020 12:14 pm

No i bardzo dobrze, że chcesz monitorować podwórko. Wiadomo, że nie zawsze czujemy się bezpiecznie i lepiej zapewnić sobie taki alarm czy taką fotokomórkę. Widziałam na tej stronie fajne modele takich fotokomórek. Sądzę, że bedziesz mieć tam w czym wybierać.
czarownica

Nieprzeczytany postprzez wang1 » Śr gru 30, 2020 2:18 pm

Uważam, że w każdym domu powinien znaleźć się monitoring. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, czy wszystko na bieżąco jest ok. Polecam rzucić okiem na monitoring dahua: https://b2b.dts-system.pl/ . To będzie bardzo dobry wybór.
wang1

Nieprzeczytany postprzez Malini » N sty 03, 2021 12:35 pm

Cześć lepiej jest zastosować monitoring tradycyjny, czy może analogowy? Co jest lepsze do monitorowania podwórka?
Malini

Nieprzeczytany postprzez daniel36Wilk12 » Śr mar 03, 2021 7:49 am

Witam najważniejsza jest późniejsza rehabilitacja. ja polecam zakupić akcesoria Półwałek rehabilitacyjny i zacząć samemu.
daniel36Wilk12

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Monitoring