Panel moderatora ]

Dolegliwości

Nietypowe rozwiązania

Re: Dolegliwości

Nieprzeczytany postprzez kinga32 » Śr wrz 08, 2021 4:54 pm

Mam endometriozę mam też problem z zajściem w ciążę, miałam już operację usuwania endometriozy w szpitalu medicover, mam nadzieję że to pomoże bo podczas takiego zabiegu lekarze usuwają całe to endometrium z jajowodów i ewentualnie innych narządów
kinga32

Nieprzeczytany postprzez kubicka » Cz wrz 09, 2021 6:08 am

Moje dolegliwości związane były z pms i bardzo dokuczliwymi,bolesnymi miesiączkami. Udało mi się ich pozbyć można powiedzieć całkiem przypadkiem bo poszłam do ginekologa po antykoncepcję i okazało się że tabletki vines załatwiły te problemy. Nic mnie teraz nie boli a krwawienia są minimalne
kubicka

Nieprzeczytany postprzez olbrzymzwinterfell » Śr wrz 15, 2021 8:37 am

Ja nie mogłam wytrzymać z bólu i wzięłam sprawy w swoje ręce i zaczęłam pytać znajomych o jakichś sprawdzonych specjalistów. Polecili mi CM Gamma na Żoliborzu, ponieważ podobno pracują tam prawdziwi specjaliści i ludzie z powołania. Dodatkowo, pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, więc możecie liczyć na dokładną diagnozę.
olbrzymzwinterfell

Nieprzeczytany postprzez Małgosia » Śr wrz 29, 2021 9:27 pm

Ja miałam bolesne skurcze dłoni i lekarz zlecił próbę tężyczkową. Okazało się, że próba była dodatnia i trzeba było wdrożyć leczenie. Z jednej strony się cieszę, że w końcu mam diagnozę, bo da się walczyć z bólem i skurczami.
Małgosia

Nieprzeczytany postprzez marona » Śr lis 10, 2021 11:51 am

U mnie dolegliwości były związane z zaparciami a więc pomogła xenna , zdrowa dieta i naturalne sposoby takie jak siemię czy suszone śliwki. Teraz będę już na pewno pamiętała że zdrowe żywienie to podstawa jak nie chcesz mieć problemu z wypróżnianiem :)
marona

Nieprzeczytany postprzez elwa » Śr lis 10, 2021 12:26 pm

A jeśli stosujesz antybiotyki na dolegliwości pamiętaj też o stosowaniu probiotyku, ja zawsze wybieram multilac bo ma dobry skład i nie trzeba go przechowywać w lodówce.
elwa

Nieprzeczytany postprzez dominika996 » Pn lis 15, 2021 3:44 pm

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko cierpi na chorobę taką jak skolioza . Postanowiliśmy poszukać odpowiedniego ośrodka, który prowadzi zajęcia fizjoterapeutyczne. Wybraliśmy Poradnię Pegaz i tutaj mój syn otrzymał fachową pomoc, a zajęcia są naprawdę skuteczne
dominika996

Nieprzeczytany postprzez daniel36Wilk12 » Pn lis 22, 2021 8:23 am

Ja niestety mam problemy ze stopą a dokładnie z palcem. oś mi sie na nim robi i bardzo boli przy chodzeniu. udałem sie do podolog Radom i jestem bardzo zadowolony z efektów. Mogę juz normalnie funkcjonować
daniel36Wilk12

Nieprzeczytany postprzez majcik » Śr gru 01, 2021 7:56 am

Ja najczęściej miałam dolegliwości od układu trawiennego, najczęściej jelit. Tak naprawdę uspokoiły się kiedy zaczęłam brać probiotyk, dokładniej Narum Caps. Od tego czasu naprawdę wszystko mi się unormowało i czuje się o wiele lepiej :)
majcik

Nieprzeczytany postprzez anka19 » Pt gru 03, 2021 7:43 pm

Najważniejsze jest by wybrać dobre i sprawdzone krople na alergie do nosa . Niedawno właśnie zdecydowałam się na Nasic i powiem wam, że ich działanie okazało się najbardziej skuteczne, więc jak najbardziej warto na nie postawić.
anka19

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Wasze pomysły