Panel moderatora ]

Jak szybko schudnąć? Ketony egzogenne BHB

Nietypowe rozwiązania

Jak szybko schudnąć? Ketony egzogenne BHB

Nieprzeczytany postprzez rafistan » Cz lip 23, 2020 9:30 am

Od roku jestem na ketozie, musiałem zmienić swój tryb życia na dietę ketogeniczną ponieważ miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów w czym pomógł mi suplement Ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają zadowalająco niskie ceny :D
rafistan

Re: Jak szybko schudnąć? Ketony egzogenne BHB

Nieprzeczytany postprzez Fgi02rt » Śr lip 29, 2020 12:33 pm

nie słyszałam nigdy o nich.
-
kancelaria adwokacka rozwody katowice
Fgi02rt

Nieprzeczytany postprzez karroleczek » Pt kwi 16, 2021 10:01 am

Nie mam problemy z kilogramami, bo ćwiczę siłowo. CO jakiś czas fotografuję efekty ćwiczeń. Do tego celu wykorzystuje smartphone kupiony w tym sklepie http://www.ver-tel.pl/ Mieli atrakcyjną cenę więc się skusiłem. Nie żałuję zakupu. Naprawdę polecam!!
karroleczek

Nieprzeczytany postprzez Bijsz65ea » Pt kwi 16, 2021 4:51 pm

lepiej wczesniej zrobić badania.
-
Mandale biżuteria
Bijsz65ea

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Wasze pomysły