Panel moderatora ]

Jak odzyskać należności w firmie.

Nietypowe rozwiązania

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez Bing » Pt lip 10, 2020 7:59 am

Musisz ułatwiać klientom płacenie. Im łatwiejszy proces płatności, tym szybciej otrzymasz zapłatę. Zaczyna się od prostszej faktury i elastycznej metody płatności. Wybór elektronicznego systemu płatności sprawia, że proces jest szybszy. Korzystanie z narzędzi do płatności online może uprościć proces płatności na obu końcach. W ramach płatności elektronicznych można dopuścić wiele opcji ułatwiających łatwość i elastyczność. Możesz również zezwolić na kontrole w formie papierowej, aby ułatwić klientom, którzy preferują tradycyjne metody płatności. Udostępniając wiele opcji płatności, zapewniasz o jedną mniej ingerencji w zaległą fakturę. Wreszcie, zawsze możesz uwzględnić niezapłacone faktury. Zastosowanie i realizacja wszystkich tych technik nie gwarantuje terminowości płatności. Możesz nadal mieć niezapłacone faktury, nawet jeśli próbowałeś je złagodzić. Faktoring to szybszy sposób na zbieranie niezapłaconych faktur. Możesz odblokować gotówkę, która jest złapana poprzez sprzedaż niezapłaconych faktur innemu faktorowi. W zamian za to faktor da Ci ekwiwalent pieniężny na procent niezapłaconych faktur. Zmaganie się z niezapłaconymi fakturami może oznaczać znacznie gorsze efekty niż tylko luki w przepływie gotówki. Faktoring faktur dostępny w Bibby Financial Services może rozwiązać problem luk w przepływach pieniężnych szybciej niż tradycyjne kredyty. Firmy faktoringowe w przestrzeni Fintech mogą przetwarzać aplikacje w ciągu zaledwie 24 godzin. Faktoring może być w dużej mierze skuteczny, jeśli posiadasz dużą fakturę, która może uwolnić znaczną część gotówki i pomóc w rozwoju Twojej firmy.
Bing
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lip 10, 2020 7:52 am

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez Kordi33 » Pt lip 24, 2020 12:54 pm

Jak chcesz wiedzieć jaki będzie koszt Twojego kredytu, to skorzystaj z kalkulatora kredytowego, więcej
informacji na ten temat możesz znaleźć na ich stronie. Pozdrawiam.
Kordi33
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt mar 19, 2019 6:40 am

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez panksiegowy » Cz gru 03, 2020 5:01 am

U nas w firmie sprawdza się system https://www.payhelp.pl/. Zgłasza się przeterminowaną fakturę do ich windykacji, a oni skłaniają dłużnika do dobrowolnej spłaty. Płaci się im prowizję dopiero po odzyskaniu pieniędzy od dłużnika, więc to jasne i uczciwe warunki. Są skuteczni, dążą do polubownego rozwiązania sprawy.
panksiegowy
 

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez giovanny00 » Cz gru 31, 2020 9:21 am

Faktoring to usługa kompleksowa. Poza zapewnieniem szybkiego dostępu do gotówki, faktoring to także pakiet dodatkowych usług, takich jak prowadzenie kont rozliczeniowych odbiorców, monitorowanie i egzekwowanie płatności oraz przejęcie ryzyka niewypłacalności odbiorcy. Dla mojej firmy z faktoringu skorzystałem w Warszawie https://www.firmowakasa.pl/faktoring/faktoring-miasta/faktoring-warszawa/.
Avatar użytkownika
giovanny00
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz gru 31, 2020 9:10 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez lotyn » Pt cze 04, 2021 6:21 am

Najwygodniej jest skorzystać z pomocy https://windykacja-online.pl/ - to firma windykacyjna, która ma ponad 80% skuteczności. Korzystając z ich usług oszczędzasz czas, energię i zwiększasz szanse na odzyskanie pieniędzy ;)
lotyn
 
Posty: 176
Dołączył(a): Cz gru 14, 2017 5:54 pm

Re: Jak odzyskać należności w firmie.

Nieprzeczytany postprzez nuskaa » N lip 25, 2021 1:41 pm

Jeśli chcesz zachować płynność finansową w firmie to najlepiej sprawdzi się faktoring - https://wff.com.pl/ Coraz więcej firm przechodzi na faktoring. To szybki dostęp do gotówki. Sama rozważam tą opcję, bo mam firmę od niedawna i boję się, że będę musiała długo czekać na płatności.


Ostatnio przesunięty w górę N lip 25, 2021 1:41 pm przez: Anonymous.
nuskaa
 

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Wasze pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości