Panel moderatora ]

fotele

Nietypowe rozwiązania

fotele

Nieprzeczytany postprzez Mock » Cz kwi 11, 2019 7:48 am

Witam, szukamy ciekawego pomysłu na prezent dla szefa, czy Waszym zdaniem taki fotel Tokyo z podnóżkiem Eames to będzie dobry pomysł? To okrągła rocznica, więc i prezent musi być konkretny.
Mock

Re: fotele

Nieprzeczytany postprzez Aimee » Pn maja 20, 2019 4:33 pm

Wiesz, że mi się podoba twój pomysł? No, naprawdę... Skoro chcesz kupić mu fotel biurowy to zobacz jeszcze dla porównania fotele od Mirat https://mirat.eu/fotele-biurowe,c239.html . Znajdziesz tam wysokiej jakości produkty i w dobrej cenie. Ich fotele są komfortowe, ergonomiczne i stylowe.
Aimee

Nieprzeczytany postprzez mirek333 » Wt maja 21, 2019 5:28 am

Teraz za dobry fotel płaci się bardzo dużo pieniędzy.Sam naprawdę o tym wiem nawet bardzo dobrze.Taki już jestem.
mirek333

Nieprzeczytany postprzez kamilaaa » Pt wrz 06, 2019 10:15 am

Ja osobiście uważam, że to bardzo ciekawy pomysł na prezent. Jak musi być to prezent na rocznicę okrągła, to warto zainwestować w dobry fotel ergonomiczny. Wybór najbardziej ergonomicznych foteli biurowych może zając trochę czasu. Będziesz musiał przeglądnąć sporo ofert, żeby wybrać odpowiedni fotel. Ale jestem pewna, że szef będzie zadowolony!
kamilaaa

Nieprzeczytany postprzez Mariusz54 » Pt wrz 13, 2019 8:10 pm

Może warto w takim razie również pomyśleć nad zakupem porządnego fotela rozkładanego i tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na więcej rzeczy, jak materiał z którego jest wykonany, zakres cenowy, czy również sam projekt. Mam nadzieję, że ostatecznie będzie to udany zakup!
Mariusz54

Nieprzeczytany postprzez Ankaa » Cz wrz 19, 2019 10:11 am

Jakiego fotela konkretnie szukacie ? Czy ktoś z was słyszał o czymś takim jak fotele rozkładane ? Najczęściej wybieramy teraz kontrasty kolorystyczne – czerwień, purpurę, fiolet, czasem żółć lub zieleń. Możemy je dostrzec na zasłonach, dywanach, dekoracyjnych figurkach, ramkach na zdjęcia lub fotelach i sofach. Wiem, że bardzo modne stały się teraz kolorowy sofy czy fotele. A taki rozkładany będzie o niebo bardziej praktyczny.
Ankaa

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Wasze pomysły