Panel moderatora ]

Dokonanie zmian w projekcie

Masz pytanie do architekta?

Dokonanie zmian w projekcie

Nieprzeczytany postprzez piotrek » So lut 15, 2014 9:19 pm

Witam!Chciałbym dowiedzieć się kiedy mogę jeszcze dokonać zmian w projekcie?I czy zazwyczaj urząd zgadza się na takie zmiany?
piotrek

Re: Dokonanie zmian w projekcie

Nieprzeczytany postprzez Marcin » Pn lut 17, 2014 4:59 pm

no ba, co ma do powiedzenia... ale w sumie urzędnik zawsze może nam utrudnić... choć nie ma prawa
Marcin

Nieprzeczytany postprzez Ewelina » Śr lut 19, 2014 8:37 pm

Zmiany w projekcie dopóki budynek nie jest ukończony możesz wprowadzać cały czas, jeśli są proste to nie musisz zmieniać projektu
Ewelina

Nieprzeczytany postprzez dobranocka19 » Cz mar 20, 2014 10:01 am

Prawa to może i nie ma, ale nie oszukujmy się, że teraz urzędnicy specjalnie utrudniają pracę, nie wiem jaki mają cel, no ale cóż. Polska.
dobranocka19

Nieprzeczytany postprzez Marcin » Śr mar 26, 2014 6:48 pm

Ja proponuje poszukać dobrego Architekta, najlepiej jeśli jeszcze ktoś go jest w stanie polecić z urzędu
Marcin

Nieprzeczytany postprzez Olga » Wt kwi 28, 2015 1:16 pm

A czy zmiany są płatne?
Olga

Nieprzeczytany postprzez RobertBuduje » Śr lip 21, 2021 8:23 am

Raczej się zgadza, jeśli jest dobra dokumentacja i brak przeszkód architektonicznych (projektu zagospodarowania). Jak się do tego doda informacje że korzysta się np. z Sigma Coatings pod kątem jakościowych wykończeń - to co się martwić? :)
RobertBuduje

Nieprzeczytany postprzez stówa » So wrz 25, 2021 2:56 am

My wybraliśmy ten projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-c Zależało nam na gotowym projekcie, bo indywidualne mają kosmiczne ceny. Szukaliśmy takiego projektu, który spełni nasze oczekiwania w 100% i udało się. Jestem bardzo zadowolona z projektu tej firmy.
stówa

Nieprzeczytany postprzez usper » Śr sty 19, 2022 7:21 pm

W sieci można znaleźć wiele stron biur projektowych gdzie dostępne są projekty domów od małych i tanich w budowie po wielorodzinne wille. Gotowe projekty mają wiele zalet a ze względu na szeroki wybór i różnorodność jestem pewna, że każda osoba, nawet najbardziej wymagająca znajdzie projekt zgodny z oczekiwaniami. I zapłaci za niego o wiele mniej niż projekt na zamówienie.
usper

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Architekt radzi