Panel moderatora ]

Jak dbacie o zęby

Nietypowe rozwiązania

Re: Jak dbacie o zęby

Nieprzeczytany postprzez Derp » Cz sty 17, 2019 9:51 am

Nosze aparat, więc korzystam ze szczoteczek jednopęczkowych jako takiego suplementu zwykłych. Wiadomo, naprawa niestety jest na twój koszt, jak schrzanisz coś z aparatem :/ Generalnie szczoteczki i pasty kupuję tutaj, mają szeroki wybór: https://denthelp.pl/szczoteczki/szczote ... nopeczkowe
Derp

Nieprzeczytany postprzez Pacjent01 » Śr lip 24, 2019 11:43 am

Bardzo dobrze Ci stomatolog polecił - szczoteczki manualne to już zamierzchła przeszłość ;) Ja polecam szczególnie szczoteczki soniczne, bo one są w stanie docierać nawet do miejsc trudno dostępnych, ale generalnie wszystkie szczoteczki elektryczne, które zostały ujęte w tym rankingu https://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/ są naprawdę super :P
Pacjent01

Nieprzeczytany postprzez KonradSkal » Cz sie 22, 2019 9:54 am

Ja odkąd miałem zakładane korony porcelanowe poznań to systematycznie 2-3 razy dziennie szczotkuję zeby (klasyczną szczoteczką) następnie nitkuje nicią dentystyczna i płucze płukanką. Cały jeden taki "zabieg" zajmuje mi czasami ponad 10 min, ale przynajmniej mam teraz bielsze i zdecydowanie zdrowsze zęby niż przed zakładaniem koron.
KonradSkal

Nieprzeczytany postprzez ajakens » Wt sie 27, 2019 12:32 pm

ajakens

Nieprzeczytany postprzez Matylda » Pt sie 30, 2019 9:58 am

Odpowiednia higiena jamy ustnej, czyli regularne szczotkowanie i wizyty kontrolne. To chyba na tyle!
U mnie teraz będzie dentysta kraków sprawdzał stan mojego uzębienia, bo właśnie zmieniam gabinet na klinikę.
W poprzednim gabinecie straciłam zaufanie, a w nowej klinice jest super nowocześnie, a personel jest najmilszy na świecie!
Matylda

Nieprzeczytany postprzez gitara » Pn wrz 09, 2019 3:08 pm

Od dawna uczęszczam na zabiegi do stomatolog www.stomatolog-kingabarbarzak.pl , gdzie w nalezyty sposób dba się o stan mojego uzebienia. Na miejscu mogłem skorzystać z takich zabiegów jak chociazby protetyka.
gitara

Nieprzeczytany postprzez Pamela123 » So paź 12, 2019 3:21 pm

Miałam duży problem z zębami do czasu kiedy nie zaczęłam używać szczoteczki sonicznej, przyjaciółka poleciła mi tą stronę zdrowie.wprost.pl/zdrowie/10254890/jak-skutecznie-zapobiegac-prochnicy-i-chorobom-dziasel.html . Odkąd jej używam mój problem znikł. Polecam spróbować.
Pamela123

Nieprzeczytany postprzez 51OlgierDzik » N paź 13, 2019 10:54 am

No po prostu je regularnie myję.
51OlgierDzik

Nieprzeczytany postprzez smart » Pn paź 14, 2019 3:32 pm

Dbać o zęby powinniśmy tak samo jak o swój wygląd. W końcu piękne i zdrowe zęby są jakby naszą wizytówką. Dlatego też staram się uczyć swoje dzieci dbania o zęby i regularnie chodzimy do dentysty. A że niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy to rozglądam się za jakimś sprawdzonym gabinetem. Koleżanka z pracy dała i namiary na Atelier Uśmiechu na Ursynowie. Nie powiem bardzo fajny i nowoczesny gabinet. Lepiej trafić nie mogłam
smart

Poprzednia strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Wasze pomysły