Panel moderatora ]

Jak szukać mieszkania na sprzedaż Wola?

Co się dzieje w mieście...

Jak szukać mieszkania na sprzedaż Wola?

Nieprzeczytany postprzez sofia32 » Pt lip 06, 2018 7:30 am

Szykują mi się spore zmiany w życiu. Pierwsza to przeprowadzka do Warszawy. Druga to szukanie własnego mieszkania. Zamierzam znaleźć mieszkanie na sprzedaż na Woli. Najchętniej szukałabym przez jakieś sprawdzone biuro nieruchomości, zawsze to większy wybór w jednym miejscu.
sofia32

Re: Jak szukać mieszkania na sprzedaż Wola?

Nieprzeczytany postprzez inka » Pt lip 06, 2018 7:47 am

Też miałam okazję ogarniać temat mieszkania na sprzedaż Wola. Tylko ja szukałam nie dla siebie, a dla koleżanki. I muszę CI powiedzieć, że jeśli chcesz znaleźć ładne mieszkanie na sprzedaż na Woli i do tego w dobrej cenie, to opcja z agencją nieruchomości jest najlepsza. Ja szukałam długo. Mieszkania na sprzedaż na Woli były w różnym stanie. Myślę, że agencja zrobi to szybciej.
inka

Nieprzeczytany postprzez tomasz332 » Wt sie 21, 2018 6:02 am

Szukanie mieszkania zawsze jest bardzo trudne według mnie.
tomasz332

Nieprzeczytany postprzez bucka » Śr sie 29, 2018 9:31 am

Bo jest przeogromny wybór mieszkań i to w każdej dzielnicy. Z takiej ilości w sumie niezłych ofert naprawdę trudno wybrać idealną. Ja szukałam tylko mieszkań z możliwością zakupu z wykończeniem pod klucz a takie miał w ofercie tylko Atal w okolicy która mnie interesowała
bucka

Nieprzeczytany postprzez dered » Cz wrz 06, 2018 7:33 am

A nam bardzo szybko znalazła mieszkanie Pani Joanna z agencji nieruchomości https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ ,bez niej na pewno o wiele dłużej by się zeszło i nie wiem czy udało by się kupić je w tak korzystnej cenie
dered

Nieprzeczytany postprzez Kokos45 » Pt wrz 21, 2018 12:52 pm

Jeśli chodzi o mieszkania na Woli to możliwe, że zainteresuje Cię osiedle Stacja Kazimierz. Lokalizacja inwestycji jest świetna, a same mieszkania mają bardzo praktyczny układ. Z tego co się orientuję dostępne są one w różnych metrażach – od 40 do nawet ponad 100 metrów kwadratowych. Na stronie https://sk.polnord.pl/ możesz zobaczysz szczegółowe informacje na temat tej inwestycji. Według mnie jest bardzo atrakcyjna. :)
Kokos45

Nieprzeczytany postprzez Tuluski » Pn wrz 24, 2018 9:39 am

sofia32 napisał(a):Szykują mi się spore zmiany w życiu. Pierwsza to przeprowadzka do Warszawy. Druga to szukanie własnego mieszkania. Zamierzam znaleźć mieszkanie na sprzedaż na Woli. Najchętniej szukałabym przez jakieś sprawdzone biuro nieruchomości, zawsze to większy wybór w jednym miejscu.

ja mysle jak poprzednik, Zajrzyj na stronę firmy polnord ja długo wzbraniałam się przed mieszkaniem od dewelopera bo wolałam rynek wtórny, balam się trochę, ale mąż mnie przekonał i to był dobry ruch. Mieszkanie urządzamy teraz dokładnie tak jak nam odpowiada. Nie ma pozostalosci po poprzednich właścicielach, zabudowanych starych szaf. Tylko nowe mieszkanie jak dla mnie w tym momencie.
Tuluski

Nieprzeczytany postprzez Adriss » Pn paź 22, 2018 12:38 am

Warszawa nie jest miastem, w którym chciałabym mieszkać. Już kilka lat temu przeprowadziłam się do Trójmiasta i kocham to miejsce a zwłaszcza Sopot, który jest malutkim miastem. Co prawda w sezonie letnim jest w nim masa turystów, ale zimą jest to bardzo spokojne miasto. Nie mam tu jeszcze własnego mieszkania, ale wszystko jest na dobrej drodzie, bo tu http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html znalazłam swoje wymarzone mieszkania i mam nadzieje, ze uda mi się je kupić.
Adriss

Nieprzeczytany postprzez Kerie45 » Wt lut 05, 2019 2:23 pm

Czy korzystacie z pomocy agencji nieruchomości?

__

smoczki dla dzieci
Kerie45

Nieprzeczytany postprzez Fyfaj65 » Cz sie 01, 2019 6:25 pm

Najlepiej z pomocą pośrednika.

__

mata na plac zabaw
Fyfaj65

Następna strona

http://www.youtube.com/watch?v=Z28wVa89adQ

Powrót do Inwestycje lokalne